Tüm Alışverişlerinizde Toplam sepet tutarı 1000 lira ulaştığınızda 200 lira İNDİRİM 300 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Tüm Alışverişlerinizde Toplam sepet tutarı 1000 lira ulaştığınızda 200 lira İNDİRİM 300 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Tüm Alışverişlerinizde Toplam sepet tutarı 1000 lira ulaştığınızda 200 lira İNDİRİM 300 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO Tüm Alışverişlerinizde Toplam sepet tutarı 1000 lira ulaştığınızda 200 lira İNDİRİM 300 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

Hakkımızda

1996 yılında Mehmet TEMEL tarafından kurulan Bay Şapkacı tekstil aksesuar firmamız İstanbul da çalışmalarına başlamıştır.

Şapka sektörünün eksiklikleri analiz edilerek başlatılan kurulma sürecinden günümüze kadar geldiğimiz de özel şapka ustaları ile şapka sektöründe farkındalık yaratarak kendimizi her gün geliştirerek sektörün içerisinde hak ettiğimiz yerimizi alarak kocaman bir aile olmuştur.

Bu süreçlerin başından itibaren kadın,erkek,çocuk için şapka, kep, kasket, bere, eldiven, çanta, şal aksesuarları yüksek üretim kalite ve kapasitesi ile  tasarlayıp üreten bir firma olarak yola devam ediyoruz.

Sadece kendi öz kaynakları ve kapasitesi ile Türkiye’deki

( ICELANDIC TWEED, SKECHERS, NAUTICA, ENRICO MARINELLI, BEYMEN, BM CLUB, RAMSEY, KİP, MAVİ, AVVA, HATEMOĞLU DS, DAMAT, TWEEN, EFOR)gibi markalara koleksiyon hazırlayıp PL üretim yaparak ve 20 yılı aşkın süredir de BOYNER, ÖZDİLEK, PANÇO,E-BEBEK,BETTY BARCLAY, GİOTELLİ, GİOVANNE GENTİLE

GRATİS, CARREFOURSA gibi kurumsal zincir mağazalara tedarikçi firma olarak kendi markamız ile hizmet vermekteyiz. Yeni İstanbul hava limanında Kosova hava limanında Dalaman hava limanında satış noktalarımız ve 40 ülkeye ihracatımız ile çalışmalarımızı ilk günkü heyecanımız ile sürdürmekteyiz.

 Bay Şapkacı kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede şapka ve aksesuar sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

 

About Us

Bay Sapkaci has been founded by Mehmet TEMEL in 1996 in Sisli/Istanbul.

 

We take our job very serious and develop it day by day as analyzing the needs of national and international hat sectors. We are working only with specialists/masters to achieve the best possible results which gives Bay Sapkaci family a deserved success in the hat/accessory field. With this potential, we continue to design and produce high quality hat, cap, beret, gloves, bag, scarf and accessories with high quantities.

 

Bay Sapkaci prepares the relevant collections for distinguished textile companies such as Beymen, BM Club, Ramsey Kip, Mavi, Avva, Hatemoglu, DS and many more. Furthermore we are an honored product supplier for many other companies such as: ICELANDIC TWEED, NAUTICA, SKECHERS, Damat, Tween, Efor, Boyner, Ozdilek, Panco, E-Bebek, Gratis, Carrefour,BETTY BARCLAY, GİOTELLİ, GİOVANNE GENTİLE etc; since more than 20 years.

 

Additionally we are existent in many of our extra sale points in Turkey and some of other countries in city locations but we are also represented in New Istanbul Airport, Prishtina Airport and Dalaman Airport with our own branches. Furthermore we export our goods to selected customers in more than 40 different countries. 

 

Our success secret is keeping our high excitement and passion to produce hight quality products since we have started our business in 1996.

 

 

Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...